Jesteśmy zgranym 4 osobowym zespołem

Nasze realizacje wykonujemy skrupulatnie i z dbałością o każdy detal, a oferowane produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych markowych producentów znanych z jakości swoich wyrobów.

Kilka słów o nas

Wystarczy zadzwonić lub napisać a twój Hydraulik Wadowice będzie dla państwa dyspozycji

Firma powstała w 2011 roku. Swoje usługi świadczymy zarówno na terenie całej Polski jak również poza jej granicami (Niemcy, Norwegia, Wielka Brytania).

Służymy pomocą w zakresie doboru materiałów i wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do przeprowadzenia naprawy, remontu lub wykonania nowej instalacji. Usługi wykonujemy w oparciu o własne, sprawdzone przez lata doświadczeń materiały  lub powierzone nam przez Inwestora.

Stawiamy na profesjonalizm, jakość wykonania oraz terminową realizację zleceń (rzetelnie trzymamy się wyznaczonych terminów, wszelkie zlecenia realizujemy w ciągu jednego dnia, a większe prace w ciągu tygodnia). Państwa zadowolenie jest celem priorytetowym naszej firmy.

Gwarancja wykonania fachowych usług

Gwarantujemy elastyczność w działaniu, fachowe doradztwo w zakresie oferowanych usług i wysoką jakość usług, przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie Klienta dotyczące prac instalacyjnych. Dzięki temu możemy zrealizować zlecenie według szczegółowych wytycznych zleceniodawcy. Udzielamy gwarancji na nasze usługi.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!